KONST / Litografier / Färglitografi 13474209
nr 1347 4209
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 184/220. Motivet: 44x36cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:47:17
100 kr
200 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström